Wieczór panieński ma być czasem szczególnym, kiedy przyszła panna młoda spotyka się w gronie najbliższych koleżanek, aby pożegnać się z dotychczasowym stanem cywilnym. Cel jest jeden: niezapomniane wspomnienia, które zostaną z przyszłą żoną na długie lata. Ma to być prezent-niespodzianka od przyjaciółek. Jak sprawiać, aby faktycznie tak się stało? Jak się do tego przygotować? Prezentujemy ci kilka pomysłów.

Zadbaj o dobry nastrój, czyli gry i zabawy

Rozmowa z najbliższymi koleżankami jest bardzo fajna, ale tematy kiedyś się skończą. W takim wypadku na nudę jedynym sposobem będą gry i zabawy. Przyniosą one tobie nie tylko ogrom radości uczestniczką, ale też mnóstwo śmiechu. Mogą również być wyzwaniem dla kandydatki na żonę. W końcu do odważnych świat należy.

Wieczór panieński w SPA

Lubisz ładnie wyglądać. Szczególnie, gdy czeka Cię ślub a potem wesele. Musisz więc przygotować nie tylko twarz, ale też ciało na ten wyjątkowy dzień w życiu. Możesz o to zadbać w salonie odnowy biologicznej, gdzie specjaliści zadbają o odpowiednie zabiegi z użyciem kosmetyków. Z pewnością ucieszy Cię profesjonalnie wykonany masaż, maseczka czy makijaż. Dzięki temu poczujesz się wyjątkowa i w pełni przygotowana na wesele.

W poszukiwaniu imprezy

Bardzo ciekawą i zaskakującą formą spędzenia wieczoru panieńskiego jest poszukiwanie przez przyszłą pannę młodą miejsca właściwej imprezy. Nie może to być łatwe zadanie, ponieważ organizatorki mają za zadanie przygotować dla ciebie listę zadań (od 4 do 6) i dopiero po ich prawidłowym wykonaniu dostaniesz dostęp do kolejnych etapów poszukiwawczych oraz wejściówkę na finałową imprezę. Aby było zabawniej, na mecie powinien na ciebie czekać smaczny drink, jednak najpierw musisz ukończyć etap pozytywnie, inaczej ta przyjemność musi zostać ci odebrana.

Przebieranki też są fajne

Każda kobieta – Ty pewnie też – uwielbia się przebierać i wcielać w różne postacie. Wieczór panieński powinien być ku temu doskonałą okazją. Jednak musisz wcześniej się do niego przygotować. Są na to dwa sposoby. Pierwszy to uprzednie ustalenia „przebierankowej” imprezy, aby nadać jej odpowiedni temat i klimat, czyli każda z Was niech wypożyczy sobie strój, np. bajkowy czy z epoki. Drugie rozwiązanie polega na przyjściu na wieczór panieński z walizką pełną ubrań w celu wymiany. Podczas tak zorganizowanego babskiego spotkania sprawisz sobie i swoim koleżankom ogromną frajdę oraz mnóstwo śmiechu.

Wycieczka

Tutaj wszystko zależy od zasobności portfela i wyobraźni. Możesz wybrać się ze swoimi koleżankami, np. do luksusowego hotelu ze wszystkimi atrakcjami na weekend albo pojechać w góry lub wziąć udział w kursie tańca. Z tej wyprawy każda z was będzie miała cudowne wspomnienia, o których będziesz mówić jeszcze bardzo długo.

Wspólne gotowanie to udany wieczór panieński

Może nie jest to najbardziej efektowny z pomysłów na wieczór panieński godny królowej, ale jednak gotować w grupie przyjaciółek będzie ci raźniej. Zdecydowanie jest to najlepszy sposób na spędzenie tych kilku godzin razem w gronie najbliższych przyjaciółek, zwłaszcza jeśli jesteś zapaloną kucharką lubiącą eksperymenty w kuchni. Wymienisz się z innymi dziewczynami pomysłami kulinarnymi, zaczniesz poznawać nowe smaki, co zaprocentuje w małżeńskim życiu, gdy zechcesz przyrządzić jakieś pyszne danie wspólnie z mężem. Jeśli jednak planujesz zająć się sztuką kulinarną profesjonalnie, możesz zamówić kurs gotowania – wtedy kucharz pokaże Ci sztuczki i triki dzięki którym Twoje dania nabiorą nowej, lepszej jakości. Jest to więc doskonały pomysł na babski wieczór w domowym zaciszu.

Urządź warsztaty DIY w twoim domu

Skoro już jesteś w temacie kursów i koniecznie chcesz, aby twój wieczór panieński nabrał niezapomnianego charakteru, a w dodatku lubisz panować nad wszystkim, możesz zorganizować sobie i innym szkolenie z zakresu „zrób to sama”. Dzięki temu nauczysz się projektować a potem wykonywać, np. biżuterię, drobne przedmioty użytku domowego lub ozdoby, którymi potem udekorujesz swój nowy dom. Takie umiejętności przydadzą się każdej gospodyni domowej.

Uwiecznij wspomnienia z wieczoru panieńskiego w kadrze

Lubisz zdjęcia i związane z nimi wspomnienia. Zawsze chętnie wracasz do najlepszych chwil twojego życia. Warto więc zafundować sobie oraz towarzyszkom wspólnej zabawy piękną sesję zdjęciową, dzięki której uwiecznisz wiele momentów z tego szczególnego okresu życia. To wspaniały prezent oraz niezwykła pamiątka na długie lata.

Idź do klubu z przyjaciółkami

Jeśli cenisz sobie doskonałą zabawę, tańce oraz huczne imprezy, to wyjście do klubu czy dyskoteki na wieczór panieński będzie genialnym pomysłem. Dobra zabawa, pyszne jedzenie umilą Ci wspólne rozmowy.

Urządź domowe kino lub seans filmowy poza miastem

To dobry pomysł dla tych panien młodych, które uwielbiają oglądać dobre filmy w sprawdzonym towarzystwie. Możesz np. wybrać sobie komedię romantyczną, przy której nie zabraknie chwil wzruszenia oraz emocji, co niekoniecznie lubi Twój przyszły mąż. Jeżeli urządzacie pokaz w domu, wystarczy wino i pizza, ale gdy chcesz oglądać film z przyjaciółkami na mieście, po seansie koniecznie zaliczcie kolację w ulubionej restauracji.

To już wszystkie najciekawsze pomysły na udany wieczór panieński. Udanej zabawy!

Leave a Reply